Büyü Bozma Duası

Büyülerden mağdur olan bir çok insan bu büyüleri bozmak için büyü bozma duası arıyorlar. Aslında büyülerden büyü bozma duaları yapılarak kolayca kurtulamayız. Çünkü bu büyüler çok güçlü tesirde olduğu için bunlardan kolayca yapılan bir büyü bozma duası yaparak kurtulmak yetersiz kalır.
Ben herkese şunu tavsiye ediyorum. Elbette duanızı her zaman edin. Dua size büyük kolaylıklar sağlar. Yaradanla sizin aranızda bir köprü bağı oluşturur. Bu nedenle dua etmek gerçekten size yardımcı olacaktır. Fakat bazı durumlarda dua etmek yetersiz kalır örneğin büyü gibi bir durumla karşı karşıya kalmışsanız dua ederek bu büyüden korunmanız mümkün değildir.

Bir büyüyü bozmak için yapılması farz olan bir takım profesyonel uygulamalar vardır. Büyüleri bozmak içinde mutlaka profesyonel bir hocadan yada medyumdan yardım almak zorundasınız. Bu büyüyü bozacak olan medyumun çok iyi derecede havas ilmine vakıf olması gerekir. Ancak bu büyülerden yüksek bir havas bilgisi olan medyum sizi kurtarabilir.

Bu nedenle ortalıkla dolaşan her medyuma güvenmeyin sevgili kardeşlerim. Eğer bu konuda bir sıkıntınız varsa bana yazabilirsiniz. Ben size şüphesiz yardımcı olurum bu anlamda gönlünüz rahat olsun sizin. Çoğu zaman internette görüyorum bazı sahtekarlar kendi büyünü kendin yap gibi sloganlarla kitap satışı yapmaya çalışıyorlar. Bunlara itibar etmeyin bunların kendi ayaklarına giyecek çorabı olmazken başkalarına çorap satmaya çalışan kişiler olduklarını asla aklınızdan çıkarmayın.

Büyü yapmak yada büyü bozmak piyasadan aldığınız saçma sapan kitaplarla olacak bir iş değildir bu nedenle bu çıkar kitlesinin amaçlarına alet olmayın, bunların hepsi bir para tuzağıdır. Kendi başınıza bu kitapları alıp sakın ola büyü yapmaya çalışmayın zaten sonuç alamazsınız. Aslında gerçek anlamda yani Allah katında en etkili büyü bozma duası tamamen kendi içinizin sesine kulak vererek yapacağınız bir duadır. Başkalarının sözlerini tekrar etmekten kendi sözlerinizle Allah’a yalvarmak şüphesiz ki Allah katında en samimi olan duadır. Bu nedenle gidip piyasadan yada her hangi bir kitapçıdan alacağınız dilini anlamadığınız sözleri okuyup anlamadığınız bir dilde dua etmek yerine kendi anladığınız dilde yüce yaratıcı ile bağlantı kurmak elbette çok daha fazla fayda sağlayacaktır.

İnsanlar çoğu zaman kendilerini sevmeyen bir takım odaklar veya kişiler tarafından büyü yaptırılmak suretiyle zarara uğratılmak isterler. Bu durumda üzerinizdeki tüm bu kötü ruhani güçlerden korunmak ve kurtulmak için size fayda sağlayacak bir medyumun hazırlayacağı güçlü bir dua da sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Temel olan gerçek şudur ki bu duaları yani sizi büyülere karşı koruyacak duaları hazırlayan hocaların mutlaka ilmi bilgisi üst düzeyde olmalıdır aksi halde ilmi bilgisi zayıf olan bir hocanın sizin için hazırlayacağı bu koruma dualarından bir fayda göremezsiniz. Bu nedenle seçimlerinizi ve kararlarınızı bu doğrultuda gerçekleştirmek zorundasınız.

Üzerinde kötü güçler olan kişiler gerçekten de bir kez iyi bir büyü bozma duası hazırlatarak bir ömür boyu onlara yapılacak olan tüm kötü güçlerden uzak kalabilirler. Bir kez yaptırılması yeterli olur. Kötülüğün size nereden geldiğini asla bilemezsiniz veya ileride size kimin nasıl bir büyü yaptıracağını bugünden anlamanız mümkün olmayabilir. Bu nedenle henüz size bir insan tarafından zarar verilmeden önce bazı önlemler almak akılcı olacaktır. Aksi halde gelecek zaman içinde ileride başınıza gelecek kötü hadiselere karşı korunmasız kalırsınız. Büyüden korunmanın en iyi ve kalıcı yolu kendinize özel bir koruma vefki yaptırmaktan geçer. Bu vefkler sizi hem şimdi var olan büyülerden hemde aynı zamanda size ileriki yaşamınızda yapılacak olan büyülere karşı tam bir koruma sağlarlar.
Büyü Bozma Duası

27 Yorum

 1. orhan kayalar

  benım uzerımde daha önce cok sanlı bır insandım ama evliydim suan boşanmadayım halen yasım 30 kendımı bıldım bılelı calışırım vede bu bosanma olayı olduktan sonra evımde paranın bereketı olmıyor 5 aydır ışsızım iş buluyorum ıkı gun calışıyorum cıkıyorum ısten ıcımden bır ısteksızlık olusuyor hemen daha önce kesınlıkle böyle olmuyordum halsızlık evde mutsuz dısarda yıne aynı ıcmde kapanık bırı oldum kafam dolu sureklı vesvese ıcımde yaratıyorum cok alıngan olmusum hıç bır seye tahmul edmıyecek hale gelmışım uyku problemlerım korkunc ruyalar ruya pıskolojısını butun gun atlatamıyorum bana yardımcı olun neden acaba buyumu var bu ısde….

 2. Mehmet

  12 yillik evlilikten sonra esimle ayrildik hic Bir neden olmadan farkli Bir insan haline geldi kendisiyle alakasi olmayan hareketler yardimci olursaniz sevinirim SAYGILAR

 3. dilan

  Aileme buyu yapilmis ve evde yillardir huzursuzluk bitmiyor yardimci olur musunuz?

 4. kumsal

  mail adresinizi öğrenebilirmiyim?

 5. Gokhan

  Benim sevgilimin annesi sanirim kizini benden ayirmak icin buyu yaptirdi nasil bozulur bu buyu yardimci olurmusunuz :((

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.