Büyü Bozan Hocalar

Günümüzde bir çok insan büyüyle karşı karşıya kalmakta ve büyü bozan hocalar dan yardım istemektedirler. Büyü bozan hocalar yada medyumlar mutlaka büyü bozma alanında ilim sahibi olmalıdırlar. Piyasada o kadar çok büyü bozduğunu söyleyen hoca var ki bu konuda doğru hocayı nasıl bulacağınızı sizde haklı olarak şaşırıyorsunuz. Büyü bozan hocalar her yerde fazla sayıda var ama bu hocaların acaba kaçı gerçekten büyü bozabiliyor. Bu konu önemlidir kardeşlerim.

Ben bu sorundan dolayı diğer hocalara giden ve sorunlarına çözüm bulamayan o kadar çok mağdur insan gördüm ki…Bu insanlar dişinden tırnağından artırarak üzerlerindeki büyüyü çözdürmek için bu sözde büyü bozan hocaların kapılarını aşındırmışlar. Fakat bu girişimleri hem vakit kaybı hemde maddi kayıp olarak onlara geri dönmüş. Sevgili kardeşlerim her hoca büyü bozamaz. Büyü bozmak ayrı bir ilim gerektirir. Bu iş o kadar kolay olsaydı bugün hiç kimse büyü bozdurmak için hoca hoca gezmezdi.

Bu nedenle size tavsiyem üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız öncelikle bir bakım yaptırarak bu şüphenizi doğrulamanız ardından da iyi bir hocaya bu büyüyü bozdurmanız gerekiyor. Bu konuda yardım almak isterseniz bana rahatlıkla yazabilirsiniz.

20 Yorum

 1. Hasan

  Öncelikle saygı ve selamlarımı iletiyorum. ismim. Hasan Almanyadan yazıyorum. 3 aydan buyana Bayan yiyenim hastanede
  yatıyor ve Doktorlar hastalıgına bir çara bulamıyor.Arada bir sinir hastanesine svki yapıldı ama oda bir sonuç vermedi.
  Biz bazı Hocalara danıştık onlarda büyü olabilecegini söylediler. Sorum şu? Bana bu knuda yardım edebilirmisiniz??
  Eger bu Bir Büyü ise nassil boza bilinir.
  Saygılarımla
  Hasan…

 2. nur

  merhaba hocam.eşimle çok severek ve büyük mücadele sonucu kısa süre önce evlendik.Fakat evliliğimiz umduğumuz gibi gitmiyor.Eşime birşeyler yapıldığını düşünüyorum.yapılıp yapılmadığı konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinir.şimdiden teşekkürler

 3. snmebru

  Merhaba bende kendimde büyü varmı baktırmak istiyorum.size nasıl ulaşabilirim

 4. hatice

  slm.
  esim ve bana galiba sogutma büyüsü yapildi.su an annemlerdeyim.esim benden bosanmak istiyor.18.5.2013 esyalarimi almam gerekiyor.bu kisa zamanda büyü bozulurmu ve hangi hocaya gitmem gerekir almanyada yasiyorum.

 5. mustafa duygu

  merhaba hocam sayın hocam.ben mustafa duygu antalyada yaşıyorum.yaşım 25 hiç mutlu değilim hayatımdan.üzerimde hep büyü olduğunu düşünüyorum.öncelikle büyü var mı bakım yaptırmak istiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz.şimdiden herşey için teşekkürler.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.