Büyü Bozan Hocalar

Genel olarak bakıldığında özellikle nüfusun kalabalık olduğu şehirlerde özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya gibi şehirlerde yaşayan pek çok insan zaman zaman büyü bozan hocalara ihtiyaç duyabiliyorlar. Bunun yanı sıra yine bazı Avrupa ülkelerinde Türk nüfusunun oldukça fazla olduğu örneğin Almanya, Hollanda, İsviçre ve Avusturya gibi ülkelerde yaşayan vatandaşlarımızında büyü ve benzer konularda büyü bozan hocalardan yardım aldıklarını biliyoruz.

Büyü yapan medyum ve hocaların aslında rakamsal olarak sayıları gün geçtikçe artıyor ve bu sayı artıkça nitelik maalesef düşüyor. Artık eline bir kitap olan yada sağdan soldan bir kitapçıdan yalan yanlış bazı kitapları edinen bir takım insanlar ben hocayım, ben büyü yaparım, ben büyü çözerim iddiası ile ortalıkta dolaşmaya başlıyor. Peki gerçekten bu kişiler sizlere büyü bozma konusunda yardımcı olabilirler mi? Bu sorunun cevabı hem evet hemde hayırdır çünkü söylediğim gibi nitelik bakımından yetersiz bir hoca asla size yardımcı olamaz asıl olan yardım aldığınız hocanın bilgi birikimi ve niyetinin iyi olmasıdır.

Çoğu zaman karşılaşıyoruz, pek çok kişi hocalara gittiğinde hoca önce bir bakım yapar buna zaman zaman yıldızname de denir. Fakat bazı art niyetli kişiler hatta kendilerini hoca yada medyum olarak tanıtan, topluma bu şekilde kendini tanıtan bazı kötü niyetli kişiler insanlara yalan yanlış beyanlarda bulunarak onların üzerinde büyü olduğunu söyleyerek bu kişiler üzerinden kendilerine rant sağlıyorlar. Bu noktada hepinizi uyarmak isterim lakin bu konu gerçekten mühim bir konu. Özellikle son zamanlarda duyduklarımız bize gösteriyor ki ortalıkta hocayım diye dolaşan peş çok şarlatan türemiş. Lütfen bu şarlatanlara karşı uyanık olun, onları her söylediğine hemen inanmayın. Eğer bir hocadan yardım alacaksanız mutlaka bu hocanın referanslarına bakın ve bu bilgiler doğrultusunda büyü bozduracağınız hocayı veya medyumu seçin.

Kendi üzerinizde kötü bir büyü olduğunu ve bundan olumsuz bir şekilde hayatınızın etkilendiğini, sürekli zarar gördüğünüzü düşünüyorsanız öncelikle bu olumsuzlukların nedenlerini araştırın ve bu doğrultuda karar verin. Acaba size kötülük getiren etki gerçekten büyü mü yoksa sizin kendi davranış ve seçimleriniz mi? Örneğin kimi insanların başları beladan hiç bir zaman eksik olmaz çünkü bunun sebebi onların bu davranış ve kendi seçimlerinden kaynaklanır ama bu tür insanlar üzerlerinde büyü olduklarını düşünürler aslında tüm bu olumsuzlukların kaynağı tamamen kendi kişisel tutumları ve kendi aldıkları kararlar neticesinde meydana gelebilir. Bu tür insanlarla çok karşılaşırız mutlak neden sonuç ilişkisi yanlış yerlerde ararlar ve her zaman tüm olumsuzlukları dışarıdan bir kötü güce yüklemek isterler. Oysa çoğu zaman bu insanların bu hazır düşünceyle kapılarını çaldıkları bazı büyü bozan hocalar maalesef yanlış bilgiler vererek bu insanların üzerinde büyü olduğunu ve bunu çözdürmeleri gerektiğini söylerler. Aslında bu insanların gerçekte üzerlerinde büyü olmayabilir. Bu konularda lütfen dikkatli olun.

Genel olarak insanlara zarar vermek için yaptırılan bazı büyüleri kara büyüler grubunda inceleyebiliriz. Kara büyü, papaz büyüsü gibi bir takım büyüleri yaptıran kişiler size veya ailenize zarar vermek için bu yollara başvururlar. Böyle bir durumla karşılaşan kişilerin hemen vakit geçirmeden kendisine yardımcı olacak ve bu büyüyü çözecek bir hocadan yardım alması ilk öncelikli yapılması gereken iş olmalıdır. Eğer sevmediğiniz birisi, sizin iyi olmanızı çekemeyen birileri varsa mutlaka size veya yakınlarınızı büyü yaptırarak zarar vermek isteyebilir. Bu durumla sık sık karşılaşıyoruz. Öncelikli olarak şayet gerçekten bir kuşkunuz varsa bu konuların uzmanı olan bir hocayla temasa geçerek tüm bu olumsuzluklardan korunabilirsiniz.

Büyü yapan hocalar olduğu gibi mutlaka bu büyüleri bozan hocalarda her zaman var olacaktır. Bu durumda olanların korkmamaları gerekir çünkü yapılan büyünün bozulması oldukça mümkündür hatta iyi bir büyü çözün hocadan yardım alırsanız bir daha tüm yaşamınız boyunca hiç kimse size karşı yaptıracağı kötü büyülerle size zarar veremez çünkü iyi bir hoca hem mevcut büyüyü çözer hemde ileriye dönük size gelecekte yapılacak olan büyü ihtimallerini göz önüne alarak buna uygun bir koruma vefki hazırlar. Bu şekilde bir kez doğru bir elden yardım almanız durumunda bir daha ömrünüz boyunca bu tür kötülüklerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.
Büyü Bozan Hocalar

20 Yorum

 1. Hasan

  Öncelikle saygı ve selamlarımı iletiyorum. ismim. Hasan Almanyadan yazıyorum. 3 aydan buyana Bayan yiyenim hastanede
  yatıyor ve Doktorlar hastalıgına bir çara bulamıyor.Arada bir sinir hastanesine svki yapıldı ama oda bir sonuç vermedi.
  Biz bazı Hocalara danıştık onlarda büyü olabilecegini söylediler. Sorum şu? Bana bu knuda yardım edebilirmisiniz??
  Eger bu Bir Büyü ise nassil boza bilinir.
  Saygılarımla
  Hasan…

 2. nur

  merhaba hocam.eşimle çok severek ve büyük mücadele sonucu kısa süre önce evlendik.Fakat evliliğimiz umduğumuz gibi gitmiyor.Eşime birşeyler yapıldığını düşünüyorum.yapılıp yapılmadığı konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinir.şimdiden teşekkürler

 3. snmebru

  Merhaba bende kendimde büyü varmı baktırmak istiyorum.size nasıl ulaşabilirim

 4. hatice

  slm.
  esim ve bana galiba sogutma büyüsü yapildi.su an annemlerdeyim.esim benden bosanmak istiyor.18.5.2013 esyalarimi almam gerekiyor.bu kisa zamanda büyü bozulurmu ve hangi hocaya gitmem gerekir almanyada yasiyorum.

 5. mustafa duygu

  merhaba hocam sayın hocam.ben mustafa duygu antalyada yaşıyorum.yaşım 25 hiç mutlu değilim hayatımdan.üzerimde hep büyü olduğunu düşünüyorum.öncelikle büyü var mı bakım yaptırmak istiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz.şimdiden herşey için teşekkürler.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.